Czy Superbet jest legalny w Polsce? Jakie promocje i bonusy oferuje?

Rumuńska firma bukmacherska Superbet ma coraz więcej Klientów. Ty natomiast jeszcze nie masz tam założonego konta? A może nie korzystałeś z żadnego punktu stacjonarnego? Czy warto? Czym zasadniczo cechuje się Superbet? Poznaj kluczowe informacje na temat tego podmiotu bukmacherskiego. Sprawdź najważniejsze fakty odnośnie promocji… i wygraj wyjazd na Mistrzostwa Świata do Kataru, które startują 20 listopada 2022 roku.

superbet bonusy
Czy Superbet jest legalny w Polsce? Jakie promocje i bonusy oferuje?

Czy Superbet jest legalnym bukmacherem w Polsce??

Nie każdy dobrze orientuje się w takich zagadnieniach. Warto zatem dowiedzieć się czegoś więcej na temat legalności Superbet. Na szczęście tutaj nie trzeba się niczego obawiać. Warto podkreślić, że ta firma bukmacherska funkcjonuje w ramach branży hazardowej od 2009 roku. Jest to podmiot rumuński. Superbet stopniowo poszerzał zakres oferowanych usług. Ta firma generalnie bardzo dynamicznie się rozwija. Czy jednak Superbet działa obecnie zgodnie z polskimi przepisami? Jak najbardziej tak. Dokładnie sprawdziliśmy to u źródła, czyli na stronie internetowej Superbet. Okazuje się, że ta rumuńska firma bukmacherska działa na mocy licencji wystawionej przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Warto zaznaczyć, że już od kilku lat. W końcu Superbet posiada stosowne papiery (dotyczące obecności na rynku zakładów wzajemnych) od grudnia 2019 roku. Ta firma bukmacherska może być zatem spokojna o swoje funkcjonowanie minimum do 2025 roku. Wszak tego typu licencje są wystawiane właśnie na okres sześciu lat.

UWAGA: Nowa oferta darmowych bonusów w STS z kodem promocyjny BETONLINE. Łączna wartość bonusów to aż 1660 PLN! Rejestracja na www.STS.pl.

A co dzieje się potem? Na szczęście nie trzeba się o to obawiać. W końcu najtrudniej jest zdobyć papiery za pierwszym razem. Potem jest już łatwiej. A nie słyszeliśmy o tym, by z rumuńskim bukmacherem Superbet były jakiekolwiek problemy. Warto zaznaczyć, że ta firma prężnie działa nie tylko online. Nawet jeszcze wcześniej głośniej było o punktach stacjonarnych, które są rozsiane po całej Polsce. Dodatkowo możesz obstawiać dzięki skorzystaniu z nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jakie promocje i bonusy na start oferuje legalny bukmacher Superbet?

Internetowa odsłona tego rumuńskiego bukmachera ma coraz więcej Klientów. Warto dodać, że obecnie (stan na 31 sierpnia 2022 roku) Superbet oferuje m.in. szereg bonusów. Promocja powitalna na pewno nie ogranicza się tylko do jednej opcji. Jak z nich jednak skorzystać? Na początek trzeba założyć własne konto. W ciągu dwóch tygodni od akceptacji oferty powitalnej powinieneś pomyśleć o zrealizowaniu pierwszego depozytu. Jak to zrobisz, to otrzymasz bonus 100% nawet do 200 PLN. A tak naprawdę… to dopiero początek. W dalszej kolejności możesz zainkasować bonus w kwocie 34 PLN.

Aby tak się stało, trzeba w czasie rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl wpisać kod promocyjny („BETONLINE”). Potem należy zaś zadbać o odpowiednio wysoki depozyt. Honorowane dodatkowym bonusem w kwocie 34 PLN są bowiem tylko minimalne wpłaty 34 PLN. Bonus zostanie przyznany maksymalnie w ciągu dwóch dni od zrealizowania premierowego depozytu do Superbet. To jednak nie wszystko. Jak wpłacisz bowiem po raz pierwszy pieniądze do tej firmy z Rumunii, to aktywujesz Tydzień Bez Ryzyka. W ciągu siedmiu dni będziesz mógł zatem obstawiać zakłady bukmacherskie bez obaw o przegrane.

legalny bukmacher superbet bonusy
Legalny bukmacher Superbet – nowe bonusy na start

Załóżmy, że ten okres nie poszedł do końca po Twojej myśli, a Ty zakończyłeś go na minusie. Na szczęście możesz skorzystać z atrakcyjnej opcji cashbacku. Aż do 1300 PLN. Za co możesz jeszcze zainkasować pieniądze? Za pobranie aplikacji mobilnej. Warto, ponieważ dzięki temu narzędziu będziesz mógł otrzymać 20 PLN. A wystarczy tylko pobrać aplikację mobilną, a potem ją zainstalować.

Wygraj wyjazd do Kataru na Mundial 2022 w Superbet Polska!

Marzy Ci się zobaczenie popisów naszych zawodników w czasie Mistrzostw Świata w Katarze? Jest to możliwe. Dodatkowo bez wielkich inwestycji po swojej stronie. Wystarczy tylko wziąć udział w promocji Superbet. Należy się spieszyć, ponieważ trwa ona łącznie do 11 września tego roku. W ramach tej promocji są prowadzone dwa osobne rankingi. Wyjazd do Kataru to nagroda m.in. dla typerów, którzy obstawiają regularnie i dość sporo wygrywają.

UWAGA BONUS: Legalny bukmacher Fuksiarz oferuje na start: Early Payout (Dwie bramki przewagi? Wygrałeś zakład!), Cashback bez limitu (wypłata od razu bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl.

To jednak tutaj nie jest jedyna opcja. Atrakcyjne nagrody tego właśnie typu są także dedykowane dla osób, które pokuszą się o najwyższy (wygrany) kurs łączny! Jeśli zatem wejdziesz do gry np. dzisiaj, to cały czas masz szansę na to, aby okazać się triumfatorem. Co jeszcze można wygrać? Nie tylko wyjazd do Kataru. Dodatkowo możesz zainkasować atrakcyjne zakłady bez ryzyka. Jest zatem o co rywalizować!

Co można obstawiać w Superbet? Oferta bukmachera.

Oferta tego rumuńskiego bukmachera jest naprawdę w porządku. Masz do wyboru przede wszystkim zakłady krótkoterminowe oraz długoterminowe. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na warianty przedmeczowe oraz live. Co jeszcze jest oferowane? Warto zaznaczyć, że legalny bukmacher Superbet przygotowała spore urozmaicenie. Można np. swobodnie zdecydować się na dyscypliny topowe oraz takie, które cieszą się sporo mniejszym zainteresowaniem kibiców. Co dodatkowo jest tutaj do typowania? Chodzi np. o sporty wirtualne, esport League of Legends i gry karciane. Ponadto oferta bukmachera Superbet jest regularnie rozbudowywana.

5 / 5. Ocen: 5

Back to top button