Od czego zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich?

Zbliża się gorący okres w świecie piłki nożnej. Właśnie jesienią zdecydowanie najwięcej ludzi decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi. Niewiele jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak to zrobić, by nie tylko na tym nie stracić, ale też zawierać zakłady w pełni świadomie i z jak największą szansą na zwycięstwo.

jak obstawiac zakłady
Od czego zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich?

Dobry bukmacher – podstawa obstawiania

Jeśli i my chcemy zacząć obstawianie, powinniśmy wiedzieć, jak istotny jest w nim wybór odpowiedniego bukmachera. Najlepsi bukmacherzy online potrafią znacząco odbiegać swoją ofertą od swoich słabszych konkurentom. Pozwolą nam zyskać więcej na wygranych zakładach (za sprawą wysokich kursów), ale też mieć większą swobodę typowania – tak w kontekście jego formuły (na żywo / przedmeczowo), jak i rynków (tego, na co w danym spotkaniu możemy postawić).

Wybierając bukmachera dla siebie koniecznie przeglądajmy tylko to, co oferują legalni bukmacherzy. Wybierzmy takiego, który pozwoli nam obstawić “naszą” dyscyplinę i rozgrywki, w które celujemy, ale też da nam dostęp do lepszych od konkurencyjnych kursów, pozwalając nam przy tym wybrać wiele rynków na zakłady. Liczą się także bonusy bukmacherskie, dostęp do aplikacji mobilnej, interfejs użytkownika oraz dostęp do usług dodatkowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co tak właściwie chcemy obstawiać?

Zaczynając typowanie, nie możemy obstawiać czegokolwiek. Zawsze powinniśmy wybrać te rozgrywki, które rzeczywiście nas interesują. Unikać zaś musimy przypadku i spontanicznych działań. Jeśli celujemy w wysoką skuteczność typowania, koniecznie analizujmy każdy mecz i odpowiednio przemyślmy każde z naszych zagrań.

Typowanie wszystkiego jednocześnie wprowadza chaos i utrudnia zostanie ekspertem właśnie w obstawianiu. Zastanówmy się więc, czy chcemy obstawiać własne typy na Ligę Mistrzów, czy skupiać się na innych rozgrywkach.

nowe bonusy i promocje sts online
Nowa oferta bonusów w STS online z kodem BETONLINE

Cenne porady na początek

Choć typowanie to tak naprawdę temat-rzeka, na samym początku istnieje wiele rzeczy, które powinniśmy przyswoić, a które pomogą nam odnaleźć się w tym świecie i czerpać z niego maksimum. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Pamiętajmy, że możemy posiadać konto u kilku bukmacherów. Rozsądnie jest posiadać je u co najmniej trzech, przykładowo w STS, Fortuna i Fuksiarz. Daje to możliwość wyboru tego najlepszego w kontekście konkretnego spotkania.
  • Bukmacherzy online dają nam dostęp do rozległych statystyk. Koniecznie wykorzystujmy je przy własnej analizie.
  • Już w czasie rejestracji skorzystajmy z promocji na start. Bonusy bukmacherskie – w szczególności właśnie ten powitalny, ale też pochodzący z kodu promocyjnego – potrafią znacząco podnieść nasz budżet początkowy i na pewno poprawią nasze warunki obstawiania.
  • Nie zapominajmy o oglądaniu meczów. Nie ma nic, co dostarczyłoby więcej informacji analitycznych niż mecze na żywo. Oglądajmy je, a w obstawianiu będziemy stawać się coraz lepsi.
  • Stawiać możemy nie tylko na mecze. Legalni bukmacherzy przygotowali bowiem również wiele zakładów specjalnych, również tych długoterminowych. Jako że również na nich możemy sporo zyskać, koniecznie zwróćmy na nie uwagę.

5 / 5. Ocen: 4

Back to top button